MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14808446
nr 1480 8446
Byrå
med stenskiva, intarsia. Bredd: 80. Djup: 44 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:02:45
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)